Przeciwutleniacze w Kyani Sunrise


gwarancja kyani

przeciwutleniaczePrzeciwutleniacze inaczej zwane anatyoksydantami to podstawowy składnik Kyani Sunrise napoju produkowanego na bazie dzikiej jagody z Alaski.  Jest to dosłownie „bomba” antyoksydacyjna  (najsilniejszy przeciwutleniacz)

To właśnie przeciwutleniacze (antyoksydanty) utrzymują twoje ciało w dobrym zdrowiu, chronią komórki ciała przed chorobami i przedwczesnym starzeniem się, które często jest wynikiem działania wolnych rodników.

Antyoksydanty (przeciwutleniacze) są związkami chemicznymi hamującymi reakcje utleniania w organizmie. Działają tak, że niewielka ich ilość potrafi powstrzymywać procesy powstawania wolnych rodników w organizmie.

Dla przykładu, kiedy przekroisz jabłko i położysz je przecięta częścią do góry, zobaczysz jak po kilku minutach powierzchnia jabłka zaczyna cierpieć.

Co to są przeciwutleniacze?

Pod wpływem tlenu i innych zanieczyszczeń, powierzchnia jabłka zaczyna się po prostu psuć, czego widocznym efektem jest zmiana barwy na brązową.

Przeciwutleniacze chronią komórki przed podobnym procesem, który odbywa się wewnątrz twojego ciała.

Wartość ORAC produktu = 35 000

ORAC (ang. Oxygen Radical Absorbance Capacity, „zdolność pochłaniania wolnych rodników tlenowych)

Jest to miara pojemności antyoksydacyjnej oznaczana dla produktów spożywczych, które charakteryzują się zawartością przeciwutleniaczy.

Oczywiście zawsze jest tak, że podczas przygotowania i produkcji, jakaś część antyoksydantów ulega degradacji.

Unikalna formuła stosowana przez Kyani w procesie zbioru i przetwarzania, powoduje, że tylko 3% wartości tego produktu jest tracona w trakcie przygotowania.

Masz, więc pewność że ten produkt, który dostajesz do ręki w postaci saszetki z sokiem Sunrise ma wartość ORAC = 35 000.

Produkty Kyani są nieporównywalne z żadnymi innymi.

Dodatkowo Kyani Sunrise został wzbogacony o 10 innych najbardziej wartościowych na świecie owoców.

przeciwutleniacze w produktach kyani

Dzięki temu produkt, który przyjmujesz rano zapewnia Ci dawkę nie tylko niektórych witamin, ale wszystkich niezbędnych jakich potrzebujesz każdego dnia. Do tego zawiera jeszcze wszelkie minerały niezbędne do tego, aby twój organizm właściwie działał. Jest to znakomity produkt . Kyani Sunrise to innowacyjny suplement diety, całkowicie naturalny zapewniający
całkowite pokrycie niezbędnych składników odżywczych i przeciwutleniaczy.

W każdej saszetce 30 ml zawartych jest 17 ekstraktów z super owoców z dodatkiem niezbędnych witamin i minerałów,
które czynią ten suplement naprawdę wyjątkowym. To wszystko sprawia, że Kyani Sunrise jest idealnym sposobem na rozpoczęcie każdego dnia.
Opakowanie zawiera 30 saszetek po jednej na każdy dzień miesiąca.


zarabianie w internecie


Inne wpisy Kyani

 koszyk Kyani

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pokarz Przyciski
Schowaj Przyciski